Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Protest rolników na DK7 w miejscowości Łomna Las

W dniach 6-7 marca br. zaplanowany jest protest rolników. To wydarzenie przyniesie utrudnienia na drodze krajowej nr 7, na terenie powiatu nowodworskiego. Zachęcamy do szukania alternatywnych tras podróży.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim informują, że w dniach 6-7 marca 2024 r. odbędzie się planowany protest rolników, który przyniesie utrudnienia na drogach powiatu nowodworskiego. Wyruszając w trasę, powinniśmy uwzględnić dłuższy niż zwykle czas dojazdu lub znaleźć drogi alternatywne.

Rozpoczęcie protestu przewidziane jest na dzień 6 marca br., od godz. 10.00. Uczestnicy zgromadzenia na terenie naszego powiatu przewidują jeden punkt blokadowy w gminie Czosnów, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 7 z drogą wojewódzką nr 639. Zakończenie protestu przewidziane jest na dzień 7 marca godz. 10.00.

W związku z planowanymi utrudnieniami nowodworscy policjanci proponują skorzystać z trasy alternatywnej dla DK-7 w kierunku Warszawy, tj.: DW 630 w kierunku Jabłonny, DW 579 w kierunku Błonia lub przez miejscowość Cząstków ul. Rolniczą w kierunku Łomianek.

Apelujemy do wszystkich kierowców o zrozumienie oraz cierpliwość na drogach. Sugerujemy unikania podróży samochodem, ewentualnie w razie potrzeby o wcześniejsze zaplanowanie trasy i skorzystanie z dostępnych objazdów. Pamiętajmy, aby w tym czasie zachować szczególną ostrożność i stosować się do poleceń policjantów.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.