Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Kryminalni zatrzymali poszukiwanego listem gończym 46-latka

W niedzielę nowodworscy kryminalni zatrzymali w Łomiankach poszukiwanego 46- latka. Mieszkaniec gmin Leoncin, na podstawie wydanego listu gończego miał do odbycia karę 1 roku i 3 miesięcy pozbawienia wolności. Dzięki dobrej pracy policjantów 46- latek trafił do jednostki penitencjarnej.

Policjanci Wydziału Kryminalnego wykonując czynności operacyjno- rozpoznawcze udali się w niedzielne przedpołudnie na teren sąsiadniego powiatu. Funkcjonariusze posiadali informację, że w jednym z mieszczących się tam zakładów pojawi się poszukiwany listem gończym mężczyzna. Po kilkunastu minutach zauważyli mężczyznę, rysopisem przypominającego poszukiwanego 46- latka. Mundurowi natychmiast zareagowali, podejmując legitymowanie mężczyzny.

Za chwilę okazało się, że mieszkaniec gminy Leoncin do odbycia ma karę pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku i 3 miesięcy i jest poszukiwany na podstawie listu gończego, wydanego przez Sąd Rejonowy dla Warszawy- Mokotowa.
46- latek został zatrzymany przez kryminalnych i przewieziony do nowodworskiej komendy. Następnego dnia trafił do jednostki penitencjarnej.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.