Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Dzielnicowy zatrzymał nietrzeźwego kierowcę bez prawa jazdy

W sobotę funkcjonariusze Wydziału Prewencji patrolując Modlin Stary zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę opla. 40- latek był pijany. W wydychanym powietrzu miał 2,5 promila alkoholu. Nie posiadł też uprawnień do kierowania. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

2 marca 2024 r. przed godz. 16:00, dzielnicowy i patrolowiec z nowodworskiej komendy na ul. Thommee zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę opla. Od siedzącego za kierownicą mężczyzny wyczuli zapach alkoholu. Przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości wykazało, że 40- latek w organizmie ma 2,5 promila alkoholu.

Mundurowi sprawdzili również dokumenty mieszkańca czosnowskiej gminy. Mężczyzna w ogóle nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz 40- latek usłyszy zarzut kierowania pojazdem, znajdując się w stanie nietrzeźwości. Odpowie również za jazdę bez wymaganych uprawnień. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Postępowanie w tej sprawie jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.