Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Groził, że spali lotnisko

35-letni mężczyzna zamiast do samolotu odlatującego do Sztokholmu trafił do aresztu. Mężczyzna zakłócał porządek w hali ogólnodostępnej nowodworskiego lotniska. Groził, że zrobi sobie krzywdę i spali lotnisko.

Kierownik zmiany Placówki Straży Granicznej Warszawa-Modlin po otrzymaniu informacji o agresywnym podróżnym, który zakłócał porządek i nie podporządkowywał się poleceniom pracowników obsługi i służby ochrony lotniska, na miejsce skierował patrol Zespołu Interwencji Specjalnych. Mężczyzna, który nie został dopuszczony przez kapitana statku powietrznego do lotu został wezwany przez funkcjonariuszy do zachowania zgodnego z prawem i do podporządkowania się ich poleceniom. Podróżny zaczął krzyczeć, używać obraźliwych słów i grozić spaleniem lotniska. Funkcjonariusze uprzedzili go możliwości użycia środków przymusu bezpośredniego w przypadku nie wykonywania ich poleceń, czego mężczyzna nie wykonał, dlatego użyto siły fizycznej oraz kajdanek. Z uwagi na znaczną zawartość alkoholu potwierdzoną badaniem, niedoszły podróżny spędził noc w policyjnym areszcie.

Następnego dnia funkcjonariusze kontynuowali z nim czynności służbowe. 35-latek został ukarany dwoma mandatami karnymi. Pierwszy w wysokości 500 zł za naruszenie art. 210 ust.1 pkt 7 Ustawa Prawo Lotnicze i drugi w tej samej wysokości za naruszenie art. 141 Kodeks Wykroczeń.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.