Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Łomna: Wjechał autem do rowu

W piątek (29.05) chwilę po godzinie 11 do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Nowym Dworze Mazowieckim wpłynęło zgłoszenie o samochodzie osobowym który wpadł do rowu na krajowej „siódemce” w miejscowości Łomna gm. Czosnów. Na miejsce wysłano zastępy straży pożarnej, policję

Na miejscu okazało się że kierujący renaultem stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Na szczęście nic nikomu się nie stało. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia a poszkodowany samodzielnie usunie pojazd z rowu.

W akcji udział wzięły zastępy straży pożarnej z Nowego Dworu Mazowieckiego i Łomny oraz policjanci z wydziału ruchu drogowego KPP Nowy Dwór Mazowiecki.

 

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.