Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Lotnisko Modlin zamknięte wieczorami i w nocy z powodu wymiany oświetlenia

We wrześniu spore utrudnienia czekają na pasażerów linii Ryanair z powodu wymiany oświetlenia pasa startowego. Utrudnienia zaplanowano w okresie od 11 do 21 września. Przewoźnik w tym okresie anulował już połączenia do nowodworskiego lotniska.

Na liście anulowanych połączeń są np. wieczorne rotacje z i do Budapesztu 11, 13, 18 i 20 września. W okresie od 11 do 21 września odwołane są m.in. loty z i do Katanii, Sztokholmu, Paryża, Lizbony, Helsinek, Dublina, Zadaru, Madrytu, Manchesteru czy Eindhoven.

Powodem jest planowana wymiana oświetlenia na pasie startowym. W związku z tym będzie on w tych dniach zamknięty w godzinach od 20 do 5.30 rano. W efekcie zaś Ryanair nie miał wyjścia i musiał odwołać część połączeń – mówi Tomasz Szymczak, prezes Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa – Modlin.

– Anulowane zostały połączenia tzw. ostatniej fali wylotowej, czyli samolotów, które wczesnym wieczorem wylatują z Modlina i wracają tu z powrotem w godzinach między 23 i 1 w nocy. Nasze samoloty zbazowane w Modlinie nie będą więc wykonywały ostatniej rotacji – mówi Michał Kaczmarzyk, dyrektor generalny linii Buzz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.