Lotnisko: Rusza nowa trasa do Wiednia

Dziś rano (3.08) oficjalnie na lotnisku Warszawa – Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim odbyła się inauguracja nowej trasy do Wiednia. Przylatujący samolot ze stolicy Austrii został przywitany tradycyjnym salutem wodnym.

Połączenie stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z częstotliwością 7 razy w tygodniu. Z okazji inauguracji nowej trasy, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż z Warszawy/Modlin do Wiednia do końca października w cenie od 69 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na Ryanair.com do środy (5 sierpnia).

Leszek Chorzewski, Prezes Lotniska Warszawa/Modlin powiedział:
„Jesteśmy bardzo zadowoleni z uruchomienia przez Ryanaira połączenia do Wiednia. To już druga nowość w tegorocznym sezonie letnim. 2 lipca wystartowały loty do Pafos na Cyprze.
Dzięki nowym trasom zwiększamy atrakcyjność naszego lotniska dla pasażerów i partnerów, co jest szczególnie istotne w sytuacji, w jakiej obecnie znajduje się rynek.
Z każdym kolejnym kierunkiem odbudowujemy naszą pozycję i dajemy jasny sygnał, że polska branża lotnicza, mimo przeciwności losu, rozwija się i będzie gotowa na pasażerów, którzy mamy nadzieję coraz liczniej będą korzystać z połączeń lotniczych.”

Zobacz również