Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Marcin Manowski startuje na urząd wójta gminy Czosnów

Radny powiatowy Marcin Manowski ogłosił swój start w wyborach na urząd wójta gminy Czosnów. Wybory samorządowe zarządzone zostały na 7 kwietnia.

Dziękuje Komitetowi Aktywny Czosnów za zaufanie. Kandydowanie na Urząd Wójta Gminy to dla Mnie wielkie osiągnięcie, zdaje sobie sprawę jak wiele osób chce w Naszej Gminie nowego otwarcia i nowej jakości zarządzania. Dlatego do północy 5 kwietnia będę ciężko pracował i zabiegał o każdy głos. Wierzę, że 7 kwietnia dokonamy wyboru na rzecz odbudowy wspólnoty, szybszego i zrownoważonego rozwoju w każdej dziedzinie Naszego lokalnego życia. – mówi Marcin Manowski.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.