Marcin Ozdarski wiceburmistrzem?

Do naszej redakcji docierają od kilku dni informacje, że były kandydat na urząd burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego Marcin Ozdarski dogadał się z obecnym burmistrzem Jackiem Kowalskim i po wyborach obejmie stanowisko wiceburmistrza. Skontaktowaliśmy się z zainteresowanym.

W rozmowie z naszą redakcją Marcin Ozdarski oświadczył, że nie rozmawiał z żadnym z kandydatów i zaprzecza stanowczo jakoby miał objąć stanowisko wiceburmistrza.

– Powiem więcej, otrzymuję od kilku dni informacje od mieszkańców, iż ponoć mam być wiceburmistrzem zarówno u jednego, jak i u drugiego kandydata. Nie ukrywam swojego zdziwienia, bowiem nie mam w planach objęcia takowej funkcji ani tutaj, ani tam. Stanowczo zaprzeczam takim newsom, a dzwoniącym do mnie mieszkańcom powtarzam – taki styl kampanii i sposób działania zwolenników danego kandydata jednego, i drugiego opierający się na dezinformacji oceńcie sami. Chciałbym Państwa zapewnić, że w najbliższej kadencji będziemy jako Zjednoczeni działać przede wszystkim dla dobra miasta i jego mieszkańców, otrzymaliśmy od wyborców ogromny mandat zaufania, na nikogo nie gniewamy się a dobre projekty zawsze będziemy popierać
– mówi Marcin Ozdarski.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.