Maszyna urwała palec pracownikowi zakładu cukierniczego

W środę (29.12) o godzinie 17:30 do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Nowym Dworze Mazowieckim, wpłynęło zgłoszenie o wypadku na terenie Zakładu Cukierniczego w Nowym Modlinie w gminie Pomiechówek. Według zgłoszenia pracownik, podczas obsługi jednej z maszyn, stracił palec. Na miejsce udały się zastępy Straży Pożarnej i Policja.

Po przybyciu na miejsce pierwszego zastępu stwierdzono, że w zakładzie cukierniczym doszło do wypadku z udziałem 46-letniego pracownika. Mężczyzna stracił palec podczas obsługi jednej z maszyn i udał się samochodem do szpitala, jeszcze przed przybyciem służb ratunkowych.

Na miejscu pracowali również policjanci z wydziału śledczo – dochodzeniowego. – W sprawie wypadku prowadzone jest postępowanie wyjaśniające z artykułu 220 Kodeksu Karnego, który mówi o narażaniu życia i zdrowia pracownika – mówi naszej redakcji podkom. Małgorzata Witkowska z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.