MEGSS – nowoczesne systemy grzewcze już teraz w Nowym Dworze Mazowieckim!

Nasz cel jest prosty – tworzenie nowoczesnej i ekologicznej przestrzeni w domu i firmie. Jako producent i dystrybutor innowacyjnych metod ogrzewania posiadamy wieloletnie doświadczeniem w branży, która rozwija się bardzo dynamicznie. W swojej ofercie posiadamy takie produkty jak : folie grzewcze na podczerwień, maty grzewcze, pompy ciepła, panele fotowoltaiczne, magazyny energii czy też stacje ładowania dla samochodów elektrycznych. Gwarantujemy prokonsumenckie bezpieczeństwo umów, całkowitą jawność wszelkich kosztów i warunków oraz przyjazną i merytoryczną obsługę w wyborze odpowiedniego rozwiązania dla Państwa.

Rok 2022 to rok znacznych podwyżek. Polakom sen z powiek spędzają nie tylko wysokie ceny paliw na stacjach benzynowych, ale także ceny węgla, gazu czy energii elektrycznej, które w konsekwencji przekładają się na roczny koszt ogrzewania. Obecnie wiele osób poszukuje ekologicznych i innowacyjnych sposobów ogrzewania, które mogą przynosić spore oszczędności. Wymaga to jednak nowoczesnych rozwiązań, które to właśnie zapewni Państwu nasza firma.

Folia grzewcza na podczerwień to rewolucja w ogrzewaniu domów. Pozwala ona na największą efektywność w dostarczeniu ciepła w porównaniu do tradycyjnych źródeł np: kaloryferów, hydraulicznego ogrzewania podłogowego czy pieca. Jeśli chcesz obniżyć koszty ogrzewania w domu, oszczędzić miejsce na kotłownię i cieszyć się ekologicznym i zdrowym ciepłem – to rozwiązanie dla Ciebie! Folia Grzewcza MEGSS EcoFuture plasuje się wysoko w rankingu TOP 10, co świadczy o tym, że produkt został wykonany starannie z najwyższej jakości materiałów i surowców, zgodnie z założeniami projektowymi i konstrukcyjnymi. Warty podkreślenia jest fakt, że folię grzewczą można zamontować na kilka sposobów, które zależne są od tego, na jakim etapie znajduje się budowa czy remont. Można ją zastosować pod wylewkę, pod panele, pod wykładziny a także na ściany czy sufity. Produkt gwarantuje niskie koszty inwestycyjne oraz eksploatacyjne. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla użytkowników, gdyż ogrzewanie zasilane jest poprzez wykorzystanie prądu elektrycznego, co za tym idzie jest w zupełności bezobsługowe. Zastosowanie folii grzewczej pozwala również zaoszczędzić miejsce, gdyż nie wymaga ona konieczności wydzielania przestrzeni na jednostki grzewcze, kotłownie czy grzejniki. Co ważne, użycie folii zapewnia bezpieczeństwo jej użytkowania. Redukuje ona do minimum wszelkie zagrożenia związane z korzystaniem z tradycyjnych systemów. W połączeniu z własną instalacją fotowoltaiczną, którą również znajdziecie w naszej ofercie, możemy zminimalizować nasze rachunki. Oferujemy panele LongiSolar oraz JaSolar, a także falownik znanej marki Huawei. Falownik ten jest falownikiem hybrydowym co oznacza, że można do niego podłączyć magazyn energii Huawei Luna 2000 i w ten sposób gromadzić wyprodukowana energię.

Montaż paneli słonecznych niesie za sobą mnóstwo korzyści. Dzięki odpowiednio dobranych panelom: obniżysz rachunki za prąd nawet o 90%, uniezależnisz się od cen energii elektrycznej oraz wyprodukujesz własną ekologiczną energię.

W portfolio firmy znajdziemy nie tylko wspomniane wcześniej folie grzewcze na podczerwień i instalację fotowoltaiczne ale również pompy ciepła marki LG, których nasza firma jest jednym z głównych dystrybutorów w Polsce. Reasumując zastosowanie produktów firmy MEGSS EcoFuture® zapewnia wysoki komfort użytkowania, niskie koszty eksploatacji oraz szybki i sprawny montaż.

Masz pytania? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.megss.pl, odwiedź naszego Facebooka, zadzwoń pod numer +48 790 735 400 lub po prostu odwiedź nasze biuro w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Partyzantów 3c. Oferujemy sprzedaż ratalną i pomoc przy uzyskaniu dotacji. Zapraszamy! 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.