Mężczyzna przygnieciony betonową płytą

W piątek (28.01) po godzinie 10 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o 72-letnim mężczyźnie, przygniecionym przez betonową płytę na terenie jednej z posesji w Nowym Dworze Mazowieckim przy ulicy Długiej.

Strażacy na miejscu zastali mężczyznę, leżącego w wykopie z nogami przygniecionymi betonową płytą. Natychmiast przystąpiono do zabezpieczenia płyty oraz uwolnienia poszkodowanego, któremu udzielono Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy i przekazano zespołowi Ratownictwa Medycznego. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Na prywatnej posesji w wykopie pracował ojciec z synem. W pewnym momencie na 72-latka osunęła się płyta betonowa. Starszy mężczyzna doznał urazu miednicy. Obaj mężczyźni w chwili zdarzenia byli trzeźwi.

Na miejscu obecni byli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Funkcjonariusze prowadzić będą postępowaniez artykułu 160 KK to jest narażenia człowieka na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu – poinformowała naszą redakcję podkom. Mariola Witkowska z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.