Miasto ogłosiło przetarg na remont pomieszczeń na cele przedszkolne!

Do 31 lipca zostaną wyremontowane i zaadaptowane na potrzeby małych dzieci pomieszczenia Zespołu Szkół nr 2 przy ul. Długiej. Od września będą tu działały nowe oddziały przedszkolne.

Miasto ogłosiło postępowanie przetargowe na remont i adaptację trzech pomieszczeń tzw. „Dwójki”. Jak informowaliśmy wcześniej, ma w nich być zorganizowana filia Publicznego Przedszkola nr 3. Od 1 września uczęszczać do niej będzie 36-oro maluchów.
W ramach robót wykonawca będzie musiał m.in. wykuć otwory drzwiowe, osadzić nowe drzwi, zdemontować ściany działowe, zamontować nowe sanitariaty, zamurować i otynkować otwory niepotrzebne, wybudować ścianki działowe, dostosować instalację wod.-kan. do nowych sanitariatów, dostosować instalację oświetleniową do nowych potrzeb. Nowe sanitariaty mają być przystosowane dla małych dzieci. Wymianie będą też podlegały niektóre okna. Dodatkowo, wykonawca będzie zobowiązany do odpowiedniego wykończenia wnętrz po zakończeniu prac budowlanych w tym do pomalowania ścian, a także do wykonania badań wody w zakresie bakteriologii.
Termin składania ofert został wyznaczony do 6 maja, do godz. 11:30.
O wyborze danej oferty zadecyduje cena.

autor: Aneta Pielach – Pierścieniak; foto: Arch. UM

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.