Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Mieszkaniec powiatu nowodworskiego dotkliwie pobił mieszkańca gminy Załuski

Nawet 5 lat więzienia grozi 32-latkowi, który dotkliwie pobił 43-letniego mężczyznę powodując u niego m.in. złamanie ręki. Mieszkańca pow. nowodworskiego zatrzymali płońscy policjanci. Mężczyzna swoje zachowanie tłumaczył tym, że poniosły go emocje.

W sobotę 19 sierpnia tuż przed północą dyżurny płońskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pobiciu mężczyzny, do którego doszło w jednej z miejscowości na terenie gm. Załuski. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że pokrzywdzony 43-latek brał udział w imprezie rodzinnej odbywającej się w wynajętym lokalu. Gdy mężczyzna wyszedł na chwilę na dwór, by zapalić papierosa i zamknąć bramę, został zaatakowany przez nieznanych mu mężczyzn i dotkliwie pobity. Z licznymi obrażeniami ciała w tym złamaniem ręki został przewieziony przez karetkę pogotowia do szpitala. Sprawcy uciekli.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego od razu zajęli się tą sprawą. Zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu znajdującego się na zewnątrz lokalu, na którym widać jak 43-latek został napadnięty przez innego mężczyznę i pobity. Policjanci ustalili tożsamość napastnika, który okazał się 32-latek z pow. nowodworskiego. Został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu.

Mieszkaniec pow. nowodworskiego usłyszał zarzut spowodowania uszczerbku na zdrowiu 42-latka, za co grozi mu do 5 lat więzienia. Swoje zachowanie tłumaczył tym, że razem z kolegami gdy przechodzili w pobliżu lokalu, w którym odbywała się impreza, pomiędzy nim a pokrzywdzonym doszło do utarczki słownej i poniosły go emocje.

Autor: kom. Kinga Drężek-Zmysłowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.