Modernizacja Stadionu Miejskiego w Nasielsku

Modernizowany Stadion Miejski w Nasielsku zmienia swoje oblicze. Obiekt zyska boisko z trawy syntetycznej wraz z odwodnieniem, trybunę dla 321 osób, kort tenisowy o nawierzchni z trawy syntetycznej, bramki, wiaty dla zawodników oraz inne projektowane artykuły i sprzęty sportowe. W ramach modernizacji powstanie również siłownia zewnętrzna i plac zabaw o powierzchni ok. 200m2. Zostaną nasadzone drzewa i trawy ozdobne oraz powstanie nowe oświetlenie boiska.

W dniu 22 września br. Burmistrz Nasielska – Pan Bogdan Ruszkowski wraz z Kierownikiem Wydziału Inwestycji, Zamówień Publicznych i Programów Strukturalnych – Panem Radosławem Kasiakiem dokonali wizji modernizowanego obiektu. Prace są jeszcze w trakcie realizacji, natomiast w chwili obecnej widać już nową murawę ze sztucznej trawy.

W dalszej kolejności zostanie wykonane ogrodzenie całego obiektu oraz plac zabaw dla najmłodszych, a także nawierzchnia na korcie tenisowym. Koszt inwestycji to blisko 4 mln zł, z czego 2,3 mln zł z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Prace wykonuje firma Anmed Sp. z o.o. Planowany termin zakończenia zadania to koniec października 2021 roku. Po wyremontowanym i rozbudowanym w 2016 roku budynku na Stadionie Miejskim w Nasielsku, miłośnicy sportu doczekają się już niebawem obiektu sportowo-rekreacyjnego, na który tak długo czekali.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.