Modlin Twierdza: Future City Game

W związku z realizacją przez Miasto Nowy Dwór Mazowiecki projektu pn.: „Opracowanie Programu Rewitalizacji Miasta Nowy Dwór Mazowiecki” (POPT 2014 – 2020), chętnych mieszkańców Naszego Miasta, zapraszam do wzięcia udziału w Future City Game która odbędzie się:

9 sierpnia 2016 r., Park Trzech Kultur, godzina 17:30 – 20:00 (miejsce zbiórki – plac przy scenie)
10 sierpnia 2016 r., Park Trzech Kultur, godzina 17:30 – 20:00 (miejsce zbiórki – plac przy scenie)
Future City Game to forma gry, której celem jest wypracowanie optymalnych propozycji koncepcji na ożywienie rewitalizowanego obszaru oraz poprawy warunków życia mieszkańców. Gracze podzieleni są na konkurujące ze sobą zespoły, które wypracowują, testują i prezentują swoje pomysły na forum zaangażowanych osób: specjalistów, mieszkańców oraz innych zespołów. Na koniec odbywa się głosowanie nad pomysłami i planowanie ich wdrożenia w mieście już po zakończeniu gry.

Gra odbywa się w terenie.

Ilość miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń, których należy dokonywać telefonicznie pod numerem: (22) 51 22 239 lub mailowo: [email protected] do dnia 5 sierpnia br.

One thought on “Modlin Twierdza: Future City Game

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.