Modlin Twierdza: Runmageddon w najbliższy weekend

Anna Dereszowska, Katarzyna Glinka, Piotr Gacek, Łukasz Jakóbiak oraz inne znakomite osoby wystartują już w sobotę 26 maja br. w specjalnej serii Runmageddonu na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Modlinie Twierdzy.

Na początku tego roku organizatorzy najbardziej rozpoznawalnego biegu z przeszkodami w Polsce wsparli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy niecodziennymi aukcjami. Na jedną z licytacji dla WOŚP trafiło 8 wyjątkowych pakietów startowych na specjalną serię Runmageddonu Warszawa, która zaplanowana została na 26 maja 2018 r., godzinę 13:00.  W ramach wszystkich zorganizowanych przez Runmageddon aukcji zebrano 11 842 złotych, które przekazano na cel 26. Finału WOŚP.

W specjalnej serii Runmageddonu obok zwycięzców aukcji, wystartują zespoły składające się z aktorów, muzyków, dziennikarzy i wybitnych sportowców. Wszyscy uczestnicy będą pokonywać formułę Rekrut, czyli trasę 6 kilometrów najeżoną ponad 30 przeszkodami. Na dzień dzisiejszy, swój udział potwierdzili między innymi: ambasadorki marki Renault – aktorki: Anna Dereszowska i Katarzyna Glinka, YouTuber Łukasz Jakóbiak, aktor Krzysztof Wieszczek, siatkarski wicemistrz świata Piotr Gacek, trener biegowy Mateusz Jasiński, pierwszy Polak w NBA Cezary Trybański, profesjonalna drifterka Karolina Pilarczyk. W serii specjalnej wystartuje także zespół rajdowy RMF4 RACING Team,  ekipa przyjaciół Runmageddonu z prezesem Jaro Bienieckim oraz przedstawiciele mediów. Lista uczestników cały czas rośnie.

Kluczem do ukończenia Runmageddonu jest pomaganie: jeśli pomagasz innym na trasie, na to samo możesz liczyć od innych startujących. To super podejście jest odzwierciedleniem działania Orkiestry. To całkowicie naturalne, że podjęliśmy wyzwanie z Runmageddonem – mówi Jurek Owsiak, który wystartuje serię specjalną.

To dla nas wielki zaszczyt móc współpracować z drużyną Orkiestry – dodaje Jaro Bieniecki, prezes Runmageddonu. – Cieszymy się także, że aktorzy, sportowcy, artyści, dziennikarze podejmą się naszego ekstremalnego wyzwania. Pobiegniemy razem z nimi i razem będziemy pokonywać specjalną formułę Rekrut dedykowaną Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Zachęcamy wszystkich do pojawienia się na trasie i kibicowania zawodnikom! -kończy Bieniecki.

Specjalna seria Runmageddonu zorganizowana będzie w trakcie majowego weekendu, 26-27 maja. Tym razem, najbardziej ekstremalny bieg przez przeszkody odbędzie się w Garnizonie Modlin, gdzie uczestnicy biegu będą pokonywać niecodzienne utrudnienia biegając po koszarach, podziemiach Twierdzy Modlin oraz po skarpie nad malowniczą rzeką Narew.

W ramach Runmageddonu Warszawa Powered By Duracell chętni, którzy chcieliby poczuć smak ekstremalnej zabawy, mogą wybrać odpowiednią dla siebie formułę biegu i zapisać się na nią przez stronę internetową: www.runmageddon.pl. Zapisy internetowe potrwają do czwartku 24 maja do godziny 14:00. Osoby dorosłe lub młodzież po 15 roku życia, ale tylko z osobistym potwierdzeniem prawnego opiekuna, mogą wziąć udział w formułach: Intro: 3 kilometry z ponad 15 przeszkodami, Rekrut: 6 kilometrów z minimum 30 utrudnieniami, czy Classic 12 kilometrów z 50 przeszkodami. Wyjątkowo, w tej edycji mogą też wystartować w Nocnym biegu Rekrut, który przeznaczony jest zdecydowanie dla osób o stalowych nerwach. Dla dzieci w wieku 4-11 lat przygotowana zostanie trasa KIDS, w której najmłodsi Runmageddończycy przemierzać będą jednokilometrowy odcinek naszpikowany około 10 przeszkodami. Młodzież w wieku 12 -15 lat stanie przed zadaniem przebiegnięcia formuły Junior, czyli dwóch kilometrów i pokonania co najmniej 15 przeszkód. Dla kibiców ekstremalnych wyzwań przygotowane będzie Miasteczko Kibica, w którym nie zabraknie atrakcji od partnerów Runmageddonu. Będzie można sprawdzić swoje sportowe możliwości w Strefie Challenge, posmakować dań z różnych zakątków świata z Strefie Gastro, odpocząć w Strefie Chillout, a także podziwiać zmagania dzielnych Runmageddończyków.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.