Modlin Twierdza: Wypadek z udziałem czterech samochodów

W środę (10.08) chwilę po godzinie 20 na DK62 przy lotnisku Warszawa – Modlin doszło do zderzenia aż czterech samochodów. W wyniku wypadku ranna została jedna osoba. Na miejsce przybyły służby ratunkowe.

Kierujący BMW zderzył się w pobliżu zjazdu na Gałachy z samochodem dostawczym marki Mercedes, który uszkodził znaki drogowe a następnie zderzył się z samochodem marki Audi. BMW po zderzeniu odbiło i pojechało pod prąd zderzając się z kierującym Oplem jadącym z naprzeciwka. Ostatecznie BMW którym podróżował kierujący i pasażerka, wpadło do rowu. Samochód zatrzymał się około 150 metrów od pierwszego zdarzenia.

Kierujący z pojazdów biorących udział w zdarzeniu wynieśli pasażerkę samochodu znajdującego się w rowie, którą po przybyciu na miejsce zespołu Ratownictwa Medycznego przekazano medykom i odwieziono do szpitala. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz odłączyli akumulatory. Z BMW wydobywał się dym pary wodnej, więc prewencyjnie rozwinięto szybkie natarcie i zabezpieczono przez ewentualnym pożarem.

Policjanci z nowodworskiej drogówki ustalili okoliczności zdarzenia oraz zbadali stan trzeźwości uczestników zdarzenia. Dochodzenie w sprawie wypadku prowadzić będzie Komenda Powiatowa Policji. Po skończonych czynnościach na miejscu zdarzenia, strażacy uprzątnęli drogę z kawałków pojazdów. Ruch w czasie akcji służb prowadzony był wahadłowo.

Udział w akcji:
531M21 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531M22 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
W02-84 – Zespół Ratownictwa Medycznego Zakroczym
Z871 – KPP Nowy Dwór Maz.
ZZ602 – WRD KPP Nowy Dwór Maz.
ZZ616 – KP Zakroczym

/Marek Karpowicz/

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.