Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nadanie imienia „Stacyjkowo” przedszkolu w Starych Pieścirogach

9 listopada nastąpiło oficjalne otwarcie i nadanie imienia „Stacyjkowo” Samorządowemu Przedszkolu w Starych Pieścirogach. Uroczystość rozpoczęła się mszą św. w kościele pw. św. Katarzyny w Starych Pieścirogach.

Następnie zaproszeni goście udali się do nowego budynku przedszkola na część artystyczną, podczas której przedszkolaki zaprezentowały swoje talenty tancerskie, wokalne oraz recytatorskie. Do wspólnego tańca zaprosiły również Panią Dyrektor Kamillę Bromę oraz Burmistrza Nasielska Bogdana Ruszkowskiego.

Po części artystycznej przedszkolni artyści udali się do swoich pokojów, a rodzice wraz z zaproszonymi gośćmi przeszli do części oficjalnej. Pani Dyrektor Kamilla Broma przywitała przybyłych gości: przedstawicieli samorządu powiatowego i gminnego, jednostek organizacyjnych gminy, nasielskich placówek oświatowych, kleru, byłych dyrektorów przedszkola i najważniejszych – rodziców przedszkolaków, po czym na ręce Burmistrza Nasielska oraz Kierownika Wydziału Inwestycji Radosława Kasiaka złożyła w imieniu swoim i rodziców podziękowania za wybudowanie nowej placówki.

Całkowity koszt inwestycji wyniósł 6 714 691,01 zł, z czego 1 200 000 zł to kwota dofinansowania z programu „Maluch”

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.