Pół kilograma narkotyków nie trafi na czarny rynek

Policjanci z nowodworskiej komendy zatrzymali 4 mężczyzn, którzy podejrzani są o posiadanie i wprowadzanie do obrotu narkotyków. Funkcjonariusze podczas przeszukania posesji u jednego z zatrzymanych znaleźli prawie 0,5 kg narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany. Dwóch mężczyzn decyzją sądu trafiło na miesiąc do aresztu. Wszystkim może grozić od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału kryminalnego nowodworskiej komendy zatrzymali 33-letniegoWojciecha Ł., 20-letniego Piotra B., 42-letniego Piotra S. oraz 53-letniego Adama S., mieszkańców powiatu nowodworskiego, którzy są podejrzani o posiadanie i wprowadzanie do obrotu znacznej ilości narkotyków.

Funkcjonariusze na terenie posesji Wojciecha Ł., zabezpieczyli w sumie bez mała 0,5 kg narkotyków. Ponad 370 gramów amfetaminy ukryte było w pomieszczeniu gospodarczym, a ponad 90 gramów marihuany zakopane było za budynkiem w ziemi.

W trakcie czynności policjanci ustalili, że 33-letni Wojciech Ł oraz 20-letni Piotr B., prawdopodobnie wspólnie i w porozumieniu posiadali i wprowadzali do obrotu znaczną i ilość środków odurzających. Taki też usłyszeli zarzuty. Na wniosek prokuratora nowodworski sąd zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres miesiąca.

42-letni Piotr S. usłyszał zarzut posiadania narkotyków i trafił pod dozór policji. Taki sam zarzut usłyszy prawdopodobnie 4 z zatrzymanych. Obu grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Komenda Powiatowa Policji Nowy Dwór Maz.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.