Narkotyki ujawnione podczas interwencji

Policjantki z nowodworskiej komendy zatrzymały 52- latka, który posiadał przy sobie środki odurzające. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W nocy z poniedziałku na wtorek, funkcjonariuszki z modlińskiego i zakroczymskiego posterunku zostały skierowane na interwencję w Centrum Nowego Dworu Mazowieckiego. Według zgłaszającego nietrzeźwy mężczyzna na ul. Kościuszki miał szarpać za drzwi sklepowe. Na miejscu policjantki zastały 52-latka. Podczas prowadzonych czynności ujawniły, że mieszkaniec województwa warmińsko- mazurskiego w kieszeni kurtki ukrywa kilka torebek foliowych z zawartością białej substancji. Przeprowadzone testerem narkotykowym badanie wykazało, że był to mefedron.

Funkcjonariuszki zabezpieczyły środki odurzające, a 52-lataka zatrzymały i przewiozły do nowodworskiej komendy. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.