Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Narkotyki ukrył w rękawie

Nowodworscy kryminalni zatrzymali 28-letniego Piotra, K., który podejrzany jest o posiadanie narkotyków. 28-latek miał w rękawie bluzy ukrytą torebkę z suszem roślinnym. Policjanci zabezpieczyli prawie gram narkotyków. Mężczyzna prawdopodobnie usłyszy zarzut posiadania środków odurzających, za co może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj przed południem policjanci z wydziału kryminalnego naszej komendy wylegitymowali 28-letniego mężczyznę, który na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać. Jak się później okazało, 28-letni Piotr K., mieszkaniec powiatu nowodworskiego, miał ukrytą w rękawie bluzy torebkę z suszem roślinnym, którym po przebadaniu okazała się marihuana.

W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli prawie gram narkotyków. 28-latek trafili do celi, a narkotyki do policyjnego depozytu. Podejrzany mężczyzna prawdopodobnie usłyszy zarzut posiadania środków odurzających, a o jego losie zdecyduje teraz sąd.

KPP Nowy Dwór Maz

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.