Nasielsk: Areszt dla podejrzanego o napad na sklep

Policjanci z Nasielska zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o dokonanie rozboju przy użyciu noża. Dariuszowi R. został postawiony już zarzut. Prokurator wystąpił z wnioskiem do sądu o zastosowanie wobec podejrzanego, środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Mężczyźnie może teraz grozić kara do 12 lat pozbawienia wolności. Dzisiaj decyzją sądu 41-latek trafił na 3 miesiące do aresztu.

5 grudnia br. do jednego ze sklepów na ul. Młynarskiej w Nasielsku, wszedł zamaskowany mężczyzna. Następnie zagroził ekspedientce przedmiotem przypominającym nóż i zażądał pieniędzy. Zastraszona kobieta wydała napastnikowi ponad 470 zł. „Rozbójnik” chwycił gotówkę i wybiegł na ulicę. Pisaliśmy o tym tutaj.

Do wyjaśnienia sprawy przystąpili nasielscy policjanci. W toku podjętych czynności ustalili podejrzanego o rozbój. Mężczyzna przebywał u swojej znajomej. Podczas kiedy funkcjonariusze przyszli do mieszkania ukrył się w wersalce.

Zebrany materiał dowodowy pozwoli śledczym na postawienie Dariuszowi R. zarzutu. Prokurator złożył wniosek do sądu o tymczasowy areszt. Decyzją sądu 41-latek trafił na 3 miesiące do aresztu.

KPP Nowy Dwór Mazowiecki

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.