Nowy Dwór Maz: Policyjna wigilia w Komendzie Powiatowej

Przed świętami Bożego Narodzenia nowodworscy policjanci tradycyjnie spotykają się z przedstawicielami władz samorządowych, instytucji i służb, a także osobami na co dzień współdziałającymi z nimi w zakresie bezpieczeństwa, aby podzielić się opłatkiem i złożyć życzenia świąteczne i noworoczne.

Taka uroczystość, z udziałem I Zastępcy Komendanta Stołecznego Policji – podinsp. Tomasza Szymańskiego, odbyła się w środę w nowodworskiej komendzie. Były podziękowania za codzienną służbę na rzecz społeczeństwa, życzenia optymizmu i sukcesów zawodowych oraz spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i bezpiecznego 2018 roku.

Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Marek Chodakowski podziękował wszystkim uczestnikom spotkania za okazywaną pomoc, a także policjantom i pracownikom komendy za codzienną dobrą służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców. Wszystkim życzył rodzinnych i bezpiecznych świąt i szczęśliwego 2018 roku.

I zastępca Komendanta Stołecznego Policji podziękował nowodworskim policjantom za cały rok wytężonej i skutecznej służby, a władzom samorządowym i wszystkim, którzy wspierają miejscową Policję za dobrą współpracę. Na okres świąteczny i cały 2018 rok przekazał również życzenia od Szefa Stołecznej Policji nadinsp. Pawła Dobrodzieja. Podziękowania i życzenia do policjantów skierowali również zaproszeni goście.

Przed łamaniem się opłatkiem, ksiądz Janusz Nawrocki przekazał kilka refleksji dotyczących tego wyjątkowego w roku czasu i życzył wszystkim błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia. Najważniejszym życzeniem dla policjantów jest, aby święta wszystkim minęły bezpiecznie, bez konieczności podejmowania interwencji w trudnych sytuacjach.

KPP Nowy Dwór Maz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.