Nowy Dwór Maz: Napad na placówkę PKO. Trwa obława

W czwartek (21.12) chwilę po godzinie 17 w Nowym Dworze Mazowieckim doszło do napadu na jedną z placówek bankowych przy ulicy Wojska Polskiego. Trwa policyjna obława.

Napastnik był sam. Po wejściu do placówki bankowej, zażądał wydania pieniędzy, terroryzując pracowników przedmiotem przypominającym broń. Policjanci na terenie powiatu nowodworskiego oraz w powiatach ościennych, poinformowani zostali o napadzie i poszukiwaniach sprawcy.

Informację o zdarzeniu potwierdził podkom. Szymon Koźniewski z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. – Poszukujemy mężczyznę wzrostu około 170 cm ubranego w czapkę bejsbolówkę oraz kaptur. Mężczyzna twarz zakrył szalikiem. Ubrany był w ciemną kurtkę i ciemne spodnie. Prosimy o kontakt wszystkich świadków zdarzenia. 

Obecnie na miejscu pracują policjanci wydziału kryminalnego i śledczo – dochodzeniowego. Trwa ustalanie ile pieniędzy skradziono.

Materiał aktualizowany na bieżąco. 

 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.