Nasielsk: Impreza charytatywna dla Wiktora

W niedzielę 3 marca od godziny 13:00 w hali sportowej w Nasielsku przy ul. Staszica 1 odbędzie się impreza charytatywna mająca na celu zbiórkę pieniężną na leczenie i rehabilitacje Wiktora – 13 letniego mieszkańca gminy Nasielsk, który zmaga się z nowotworem.

Wiktor jest uczniem Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nasielsku, oraz zawodnikiem klubu „Żbik”. Na dzień dzisiejszy przebywa w Szpitalu Dziecięcym im. Józefa Polikarpa w Warszawie na onkologii intensywnej. U Wiktora został rozpoznany chłoniak nieziarniczy rozlany (limfoblastyczny).

Organizatorami wydarzenia jest klub MLKS Żbik Nasielsk, oraz Dawid Domała. Akcję wspierają także: Burmistrz Nasielska, Rada Miejska w Nasielsku, Nasielski Ośrodek Kultury, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Nasielsku. Do czynnego udziału zaangażowali się także rodzice, nauczyciele i dzieci z innych szkół i przedszkoli z terenu gminy Nasielsk, strażacy z OSP Nasielsk, harcerze, oraz osoby prywatne.

Impreza będzie biletowana (dorośli – 10zł, dzieci – dowolna kwota). Wydarzenie jest skierowane głównie do najmłodszych, ale wziąć w nim udział mogą wszyscy, bo tu liczy się dobroczynny cel. Organizatorzy zapewnili wiele atrakcji, m.in.: dmuchańce, watę cukrową, popcorn, malowanie buziek, gry i zabawy dla dzieci, chodzenie na szczudłach, pokazy taneczne, występy wokalne i artystyczne, pokazy iluzjonistów, oraz spektakle teatralne dla najmłodszych. Nie zabraknie także pysznych ciast przygotowanych przez rodziców, które będzie można zakupić podczas imprezy. Dodatkowo odbędą się licytację, a także loteria fantowa, w której do wygrania będą dwa rowery ufundowane przez Radę Miejską w Nasielsku.

Zbiórka została zgłoszona do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie i jest zarejestrowana na stronie: www.zbiorki.gov.pl przez Komitet Społeczny „Z czystego serca” pod numerem 2019/676/KS. Zebrana kwota zostanie komisyjnie przeliczona i przekazana mamie Wiktora, a sprawozdanie z rozdysponowania środków zostanie umieszczone na w/w stronie pod widniejącym numerem zbiórki.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału i wsparcia tej akcji.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.