Nasielsk: Narodowy Bieg Stulecia

Przypominamy o wyjątkowym wydarzeniu jakim będzie Narodowy Bieg Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości „Od Bałtyku do Tatr”. Organizatorami są Gmina Nasielsk wraz ze stowarzyszeniem Nasielsk Baszta Team.

11 listopada w 100 miastach w Polsce 100.000 Biegaczy uczci Niepodległą przez start w biegu. Start i meta biegu to Stadion Miejski w Nasielsku, ul. Sportowa 28. W biegu na dystansie 5 km może wziąć udział każda osoba, która dokona rejestracji i wniesie stosowną opłatę.

Ze względów organizacyjno – logistycznych udział w biegu należy zadeklarować (wraz z opłatą startową wynoszącą 20 zł) do 15 WRZEŚNIA 2018 r. Będzie również możliwość zapisania się do biegu w późniejszym terminie, jednak pakiety otrzymają wyłącznie osoby zapisane do 15 września (sobota). Organizatorzy przewidują nagrody dla sześciu najszybszych uczestników biegu w kategoriach OPEN kobiet i OPEN mężczyzn.

Link do zapisów: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4068

Link do strony zawodów: http://biegstulecia.pl/

KONTAKT e-mail: [email protected]

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.