Nowe miejsce otwiera swoje drzwi dla mieszkańców!

W minioną sobotę 8 września mieszkańcy Nowego Dworu Mazowieckiego i okolic mieli okazję uczestniczyć w ciekawym wydarzeniu. Z okazji otwarcia, nowo powstająca Pracownia Psychoterapii i Rozwoju SENS w Nowym Dworze Mazowieckim, zorganizowała dni otwarte. W ramach wydarzenia istniała możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji z psychologiem.

Cieszy nas, że tak wiele osób skorzystało z możliwości wzięcia udziału w konsultacjach w trakcie dni otwartych Pracowni – mówi psychoterapeutka z Pracowni SENS – wierzymy, że nasza Pracownia stanie się wyjątkowym miejscem na mapie Nowego Dworu Mazowieckiego, w którym będzie można znaleźć zarówno pomoc w trudnej sytuacji, jak również inspirację do własnego rozwoju. Z moich doświadczeń wynika, że w Nowym Dworze Mazowieckim brakowało miejsca, w którym kompleksową pomoc mogliby znaleźć zarówno dorośli jak i dzieci. W naszej Pracowni jest możliwość skorzystania z usług psychologa dziecięcego, psychoterapeuty osób dorosłych, terapeuty par i rodzin czy terapeuty uzależnień. Mamy również ciekawą ofertę warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także zajęcia logopedyczne.

Bezpłatne konsultacje to nie jedyna propozycja, którą przygotowała Pracownia SENS w ramach dni otwartych. Już w kolejną sobotę 15 września w Pracowni odbędą się bezpłatne warsztaty psychologiczne dotyczące asertywności, psychodietetyki, a także metod wspierania rozwoju dzieci. Zapowiada się kolejny inspirujący weekend!

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.