Nasielsk: Nowy radiowóz w komisariacie

W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze Komisariatu Policji w Nasielsku otrzymali nowy, oznakowany radiowóz. Jego zakup był możliwy dzięki dotacji z Urzędu Miejskiego w Nasielsku. Będzie on wspierać policjantów w działaniach związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa na terenie gminy.

W ostatnią środę do policjantów z nasielskiego komisariatu policji trafił nowy, oznakowany radiowóz marki Kia. Burmistrz Nasielska, Pan Bogdan Ruszkowski przekazał sumę 50 000 złotych na rzecz zakupu nowego radiowozu dla tutejszego komisariatu. Komendant Komisariatu Policji w Nasielsku podinsp. Dariusz Leszczyński wyraził podziękowanie dla burmistrza oraz Rady Miejskiej w Nasielsku za podjęcie uchwały przeznaczającej fundusze na dotację do tego zakupu.

13 stycznia 2021 roku funkcjonariusze odebrali najnowszy radiowóz, który skróci czas reakcji na zdarzenia oraz wpłynie na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców gminy Nasielsk.

st. asp. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.