Nasielsk: Policjanci zabezpieczyli prawie 2 kg marihuany

Policjanci z Nasielska zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o posiadanie znacznej ilości narkotyków i groźby karalne. Mundurowi zabezpieczyli ponad 1,8 kg suszu roślinnego, który okazał się marihuaną. Rafał B. usłyszał już zarzuty, a sąd na wniosek prokuratora zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Teraz może grozić mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Nasielska zostali wezwani na awanturę domową do jednej z miejscowości na terenie gminy. Na miejscu ustalili, że 34-latek szarpał swoją siostrę i groził jej pozbawieniem życia. W trakcie przeprowadzania interwencji mundurowi zauważyli w sportowej torbie kilka torebek z suszem roślinnym.

Podczas dalszego przeszukania domu, na strychu funkcjonariusze znaleźli suszący się „specyfik”. W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 1800 gramów marihuany. Rafał B. został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Decyzją sądu kolejne 3 miesiące spędzi w areszcie.

KPP Nowy Dwór Maz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.