Nowy Dwór Maz: „Jestem Mordercą” w NOK-u

W piątek (23.11) o godz. 18.30 zapraszamy do obejrzenia filmu pt. „Jestem mordercą” (2016) wg scenariusza i w reżyserii Macieja Pieprzycy. Naszym gościem będzie Magdalena Popławska, odtwórczyni roli Teresy Jasińskiej. Wieczorne spotkanie w Nowodworskim Ośrodku Kultury poprowadzi red. Stanisław Zawiśliński.

„Jestem mordercą” (2016)

Film jest inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z początku lat 70. XX w. Główny bohater filmu, Janusz Jasiński, jest młodym porucznikiem milicji. Po kolejnych niepowodzeniach dotychczasowego śledztwa w sprawie brutalnych zabójstw kobiet zostaje mianowany nowym szefem grupy dochodzeniowej. Stara się zrobić wszystko, by wykorzystać życiową szansę i złapać seryjnego mordercę. Jak wiele będzie w stanie poświęcić dla śledztwa?
(źródło: www.filmweb.pl)

Magdalena Popławska
Jest absolwentką krakowskiej PWST (2004). Studiowała również w Institut del Teatre w Barcelonie, którego jest stypendystką. Związana z Teatrem Rozmaitości w Warszawie, gdzie brała udział w projekcie pt. Teren Warszawa. Jako niezależna aktorka współpracowała w wieloma teatrami i grupami twórczymi, głównie warszawskimi. Od 2008 roku jest członkiem zespołu Nowego Teatru w Warszawie.
(źródło: www.pl.wikipedia.org)

Nowodworski Ośrodek Kultury
ul. I. Paderewskiego 1a
23.11.2018
godz. 18:30

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.