W środę (10.06) minutę przed godziną 4 nad ranem w Nasielsku na ulicy Warszawskiej na wysokości sklepu Mrówka, doszło do potrącenia pieszego. Mężczyzna trafił do szpitala. Sprawę wyjaśniają policjanci z komisariatu w Nasielsku.

Kierujący Daewoo Lanosem 64-letni mieszkaniec powiatu Płońskiego jadąc od strony Nasielska w kierunku Pułtuska na wysokości sklepu Mrówka przy ulicy Warszawskiej potrącił idącego ulicą mężczyznę.

Przybyli na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że nieznany mężczyzna nieprawidłowo poruszał się pieszo po ulicy. W wyniku zderzenia doznał urazu czaszkowo mózgowego oraz innych obrażeń. Przewieziony został do szpitala, gdzie również pobrano mu krew do badania na zawartość alkoholu. Kierujący Daewoo w chwili zdarzenia był trzeźwy. Policjanci z komisariatu w Nasielsku ustalają okoliczności zdarzenia oraz dane personalne potrąconego mężczyzny – mówi naszej redakcji st. asp. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy. Czynności dochodzeniowe wykonał technik kryminalistyki z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Foto: OSP Nasielsk