Nasielsk: Raggabarabanda wydała płytę „SZOŁ”

Zespół Raggabarabanda od momentu swojego powstania (luty 2012r.) tworzy i koncertuje w niezmienionym składzie: Dawid Domała (wokal, teksty), Radosław Wierzbicki (gitara), Tomasz Suwiński (bas), Paweł Zakrzewski (perkusja).

rbb_okladka_szol

Po ponad 4 latach istnienia nasielskim artystom udało się zarejestrować część swojej twórczości i umieścić ją na krążku. I tak oto nakładem wytwórni muzycznej Lou & Rocked Boys 14 października 2016 roku światło dzienne ujrzy ich pierwszy debiutancki album pt. „SZOŁ”. Na płycie znajdzie się 12 utworów, które większość sympatyków kapeli zna doskonale z koncertowych wykonań RBB. Łączenie różnych stylów muzycznych, od rocka, po reggae, ska a nawet punk to od samego początku nieodłączny znak rozpoznawczy kapeli, który z pewnością usłyszymy na tym albumie. Płyty należy szukać w dobrych sklepach muzycznych w całym kraju. Dostępna będzie również w budynku Nasielskiego Ośrodka Kultury. A także drogą elektroniczną na stronie: www.punkshop.pl, poprzez funpage zespołu: www.facebook.com/raggabarabanda, czy też bezpośrednio od członków grupy RBB. Utwory będzie można kupić również w wersji elektronicznej. Koncert promujący to wydawnictwo, na którym prócz nowego krążka będzie można zaopatrzyć się w zespołowe koszulki, odbędzie się 26 listopada 2016 w nasielskim kinie NIWA.

SONY DSC

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.