Nasielsk: Ranił żonę siekierą a sam zabarykadował się w mieszkaniu

Sceny grozy rozegrały się w Nasielsku. Jeden z mieszkańców ranił siekierą swoją żonę a następnie zabarykadował się w mieszkaniu. Ranna kobieta trafiła do szpitala. Policjanci długi czas przekonywali mężczyznę do otwarcia drzwi do mieszkania.

Do zdarzenia doszło przed godziną 20 w Nasielsku przy ulicy Poniatowskiego. Dopiero godzinie 21 mężczyzna otworzył drzwi policjantom. Po obezwładnieniu został przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim a czynności dochodzeniowo śledcze na miejscu całą noc prowadzić będą policjanci pod nadzorem prokuratora.

Okazało się, że sprawcą jest 60-letni mieszkaniec Nasielska o którym sąsiedzi mieli dobre zdanie. Jego żona 52-letnia kobieta została odwieziona do szpitala gdzie przebywa na obserwacji. Mężczyźnie za znęcanie się nad rodziną grozi do 5 lat pozbawienia wolności ale nie wykluczone, że śledczy przedstawią również inne zarzuty 60-latkowi.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.