Nowo otwarte hotele posiadające zaplecze konferencyjne w Warszawie

Organizatorzy konferencji znajdą w Warszawie dwa nowe obiekty, które charakteryzują się świetną przestrzenią konferencyjną – pięciogwiazdkowy Hotel Warszawa oraz Arche Hotel Krakowska.

W Warszawie odbywa się wiele konferencji, na które zjeżdżają uczestnicy nie tylko z Polski, ale i z całego świata. Sprzyja temu wyjątkowo rozbudowana infrastruktura eventowa – w stolicy znajdziemy m.in. liczne sale konferencyjne, a z miesiąca na miesiąc wciąż ich przybywa. W ostatnim czasie powstały tutaj dwa nowe hotele, w których znalazło się miejsce dla wyjątkowej przestrzeni biznesowej. Są to Hotel Warszawa oraz Arche Hotel Krakowska.

Hotel Warszawa
Hotel Warszawa to pięciogwiazdkowy obiekt zlokalizowany w Śródmieściu, przy Placu Powstańców Warszawy. Lokalizacja to jego duży atut – gwarantuje bowiem bliskość największych atrakcji stolicy. Hotel mieści się w dawnym budynku Towarzystwa Ubezpieczeniowego Prudential i ma prawdziwie ikoniczny charakter. Sam budynek gruntownie przebudowano, ale w efekcie metamorfozy odzyskał swój charakterystyczny modernistyczny sznyt. Goście hotelu mogą podziwiać efekty tej przemiany zarówno w 3 salach konferencyjnych (które łącznie zajmują powierzchnię 250 mkw), jak i w wygodnych pokojach i apartamentach (razem jest ich 146).

Wnętrza hotelu są nie tylko stylowe, ale i bardzo wygodne, co docenią z pewnością najbardziej wymagający goście. Po wysiłku intelektualnym podczas konferencji odprężyć się można w strefie wellness z basenem i gabinetami spa lub w hotelowych restauracjach, w których o najwyższą jakość smaków dbają czołowi szefowie kuchni. Organizatorów konferencji z pewnością zainteresuje również fakt, że sale konferencyjne wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt AV – nieodłączny element konferencji.

Arche Hotel Krakowska
Arche Hotel Krakowska również usytuowany jest w biznesowej dzielnicy Warszawie, czyli na Mokotowie. Jego atutem jest bliskość wielu międzynarodowych firm, ale także portu lotniczego, który znajduje się zaledwie 4 km od hotelu. Jest to nowoczesny obiekt, urządzony zgodnie z obowiązującymi trendami. Wystrój wnętrz inspirowany jest stylem art deco. Co ważne, hotel może jednorazowo przyjąć nawet 700 gości.
Także powierzchnia konferencyjna Arche Hotelu Krakowska pozwala na organizację eventów biznesowych dla grona 700 uczestników. Przestrzeń konferencyjno-biznesowa wynosi bowiem 1700 mkw. W jej skład wchodzi aż 15 sal konferencyjnych znajdujących się na I piętrze hotelu. Infrastruktura hotelu umożliwia event managerom tworzenie spotkań biznesowych na dużą skalę. Dzięki wysokiej klasy sprzętowi audio-wizualnemu oraz zapleczu noclegowemu (przypomnijmy – dla 700 osób) hotel jest doskonałym wyborem jako obiekt konferencyjny.

Wszystkie hotele w Warszawie i całej Polsce znajdziesz na portalu http://www.salekonferencyjne.pl/.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.