Poznaj Warszawskie uczelnie, weź udział w dniach otwartych!

Uczelnie w Warszawie otwierają swoje drzwi dla kandydatów. Wśród nich są m.in. Warszawski Uniwersytet Medyczny i Szkoła Główna Handlowa.

Kandydaci na studia mają możliwość, aby bliżej poznać uczelnie, na których chcą studiować nie tylko ze strony internetowej czy ulotek poświęconych rekrutacji. Podczas dni otwartych mogą zobaczyć, jak funkcjonuje wybrana uczelnia, porozmawiać z wykładowcami i studentami i z pierwszej ręki poznać ofertę dydaktyczną oraz zasady rekrutacji. W efekcie mają niezbędne informacje, aby podjąć jedną z najważniejszych życiowych decyzji – o tym, na jakiej uczelni podejmą naukę po zdaniu egzaminów dojrzałości.

Dni otwarte na uczelniach w Warszawie startują na wiosnę
Dni otwarte uczelni w Warszawie to spotkania z kandydatami na studia organizowane jeszcze przed egzaminami maturalnymi. Pozwalają one poszerzyć wiedzę kandydata na temat wybranej uczelni lub kierunku studiów. Wśród uczelni, które organizują dni otwarte już tej wiosny, znajdują się Warszawski Uniwersytet Medyczny i Szkoła Główna Handlowa w Warszawie. Obie uczelnie cieszą się zainteresowaniem ze strony kandydatów, tak więc na dniach otwartych pojawi się pewnie wielu przyszłych studentów.

Dni otwarte na Akademii Warszawski Uniwersytet Medyczny
Warszawski Uniwersytet Medyczny to jedna z najlepszych szkół medycznych w Polsce – zajmuje II miejsce w rankingu magazynu „Perspektywy” (dane z 2018 roku). Studiować można na pięciu wydziałach, a wśród kierunków znajdziemy m.in.: kierunek lekarski; kierunek lekarsko-dentystyczny (oba kierunku w j. polskim lub w j. angielskim); fizjoterapię; farmację; analitykę medyczną; pielęgniarstwo; położnictwo czy dietetykę.

Kandydatów na studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym uczelnia zaprasza na dni otwarte – odbędą się one 16 marca 2019 roku.

Dni otwarte na Szkole Głównej Handlowej w Warszawie
Szkoła Główna Handlowa jest najstarszą uczelnią ekonomiczną w Polsce, na której studiować można na kierunkach takich jak: ekonomia; finanse i rachunkowość; globalny biznes, finanse i zarządzanie; metody ilościowe w socjologii i systemy informacyjne; międzynarodowe stosunki gospodarcze; zarządzanie. Uczelnia ma też szeroką ofertę studiów w j. angielskim. Warto zaznaczyć, że SGH zajęła 12. miejsce w rankingu „Perspektyw” z 2018 roku wśród najlepszych uczelni w Polsce.

SGH otworzy swoje drzwi dla kandydatów na studia już niebawem – 28 marca 2018 roku.
Wszystkie uczelnie w Warszawie, które organizują dni otwarte znajdziesz tu – http://www.uczelnie.pl/

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.