Nasielsk: Spotkanie w sprawie Karty Seniora

W Sali konferencyjnej w Urzędzie Miejskim w Nasielsku odbyło się spotkanie dotyczące programu Nasielska Karta Seniora, w którym udział wzięli zainteresowani współpracą nasielscy przedsiębiorcy, potencjalni beneficjenci Karty – seniorzy – oraz przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Nasielsku z Burmistrzem Nasielska Panem Bogdanem Ruszkowskim na czele.

Po zaprezentowaniu ogólnych założeń programu Nasielska Karta Seniora oraz projektu samej karty i związanych z nią oznaczeń informacyjnych przez Pana Krzysztofa Millera, głos zabrał Burmistrz Nasielska. Przedstawił plan działania w sprawie wdrażania programu oraz wyjaśnił, czemu Nasielska Karta Seniora jest istotna zarówno dla nasielskich seniorów jak i wspierania lokalnych firm.

W kolejnej części swoje uwagi i propozycje przedłożyli zainteresowani partnerstwem właściciele oraz przedstawiciele przedsiębiorstw. Poruszyli m.in. kwestie skutecznego informowania o programie jak największej liczby ludzi w wieku 60+ lat oraz transportu beneficjentów Nasielskiej Karty Seniora z terenów wiejskich do miasta Nasielsk i innych przedsiębiorstw partnerskich.

Na końcu spotkania chęć zostania Partnerem wstępnie zadeklarowało 9 nasielskich biznesów – sklepów i usługodawców. Oficjalne deklaracje wraz z określeniem wysokości rabatu zostaną jednak złożone dopiero po uchwaleniu programu przez Radę Miejską 28 marca 2019 roku.

Zachęcamy kolejne podmioty do współpracy w ramach Nasielskiej Karty Seniora, której głównym założeniem jest odciążenie budżetu starszych Nasielszczan oraz promowanie lokalnych przedsiębiorstw.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.