Nie trać czasu na dojazdy do pracy. Dołącz do Leroy Merlin w Jabłonnie!

Praca blisko domu. Stabilna, ale pełna wyzwań i możliwości rozwoju. Tak o pracy w Leroy Merlin mówią członkowie zespołu nowego sklepu w Jabłonnie. Ty także nie trać czasu na dojazdy do pracy. Dołącz do najlepszego zespołu w Jabłonnie i zyskaj czas dla siebie i rodziny!

W 1996 roku został otwarty pierwszy sklep Leroy Merlin w Polsce. Cztery lata później do firmy dołączył Jarosław, od początku swojej kariery związany z Działem Drzewnym. Przez ostatnie lata pracował w Leroy Merlin na Białołęce. Teraz swoje wieloletnie doświadczenie i pasję wykorzystuje przy tworzeniu nowego sklepu niedaleko swojej rodzinnej miejscowości – w Jabłonnie.

Gdy tylko dowiedziałem się, że Leroy Merlin będzie otwierać sklep w Jabłonnie, wiedziałem, że chcę się tu przenieść. Mieszkam w Legionowie, więc do pracy będę mógł chodzić spacerkiem, bez korków i tłoku. Liczę, że dzięki temu będę miał więcej czasu na swoje pasje, czyli spędzanie czasu z rodziną – żoną i dwiema córkami oraz ogrodnictwo. Dodatkowo, wolny czas, który zyskam na bliższej lokalizacji miejsca pracy, przeznaczę na przygotowanie nietypowego ogródka warzywnego na tarasie – opowiada Jarosław, który w Leroy Merlin w Jabłonnie odpowiada za Dział Drzewny i Budowlany.

Najlepszy zespół
Efekty pracy Jarka i całego zespołu nowego sklepu pierwsi klienci będą mogli zobaczyć już wiosną, kiedy sklep zostanie otwarty.
Jesteśmy na etapie kompletowania zespołu. W sumie w naszym sklepie zatrudnienie znajdzie 150 osób. Jako kierownik Działu Drzewnego i Budowlanego chciałbym, aby był to najlepszy zespół. Profesjonaliści, którzy lubią i umieją dzielić się wiedzą z klientami i sobą nawzajem. Co ważne, doświadczenie nie jest tu czynnikiem decydującym. Najważniejsze, żeby nasi pracownicy chcieli się rozwijać i zdobywać wiedzę w nowych obszarach. Leroy Merlin daje takie możliwości, zapewniając odpowiednią ilość szkoleń, zarówno tych dotyczących funkcjonowania w firmie, jak i związanych z użyteczną wiedzą produktową. Do tego mamy liczne benefity pracownicze i jasną ścieżkę kariery – dodaje Jarek.

Pracownicy Leroy Merlin mają zapewnione nie tylko umowę o pracę, ale także ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną, premie kwartalne oraz nowoczesne narzędzia pracy, takie jak służbowy smartfon.

Pierwszy krok
Chcesz znaleźć pracę blisko domu? Nie tracić czasu na dojazdy? Pracować w najlepszym zespole? Czas zrobić pierwszy krok! Przekonaj się, jakie to proste. Aktualne oferty pracy w nowym sklepie w Jabłonnie można znaleźć na stronie internetowej www.kariera.leroymerlin.pl. W ogłoszeniach kandydat może zapoznać się z filmami przygotowanymi przez przyszłych przełożonych i poznać specyfikę pracy oraz wymagania. Po wypełnieniu formularza kandydat zapraszany jest na rozmowę z pracownikiem działu rekrutacji. Kolejny etap rekrutacji to spotkanie z bezpośrednim przełożonym, a następnie z dyrektorem sklepu lub pionu. Po każdym etapie kandydat dostaje informacje zwrotną. Co jeśli odpowiedź jest pozytywna? Najwyższy czas zacząć przygotowywać się do pierwszego dnia w nowej pracy! To doświadczenie dobrze pamięta Mariusz, Kierownik Działu Elektrycznego i Hydraulicznego Leroy Merlin w Jabłonnie. Swoją przygodę z Leroy Merlin rozpoczął w 2006 roku, jako Doradca Klienta Działu Glazury w sklepie w Piasecznie.

Obawiałem się, że już pierwszego dnia będę musiał sprostać nowym obowiązkom w 100%. Jednak Leroy Merlin jako pracodawca bardzo mile mnie zaskoczył. Nowi pracownicy w czasie pierwszych trzech miesięcy uczestniczą w programie szkoleniowym, który ma ich przygotować do pełnienia swojej roli w firmie. Taki pracownik jest stopniowo wprowadzany w życie sklepu. Poznaje jego układ, odbywa szereg szkoleń na każdym dziale i zapoznaje się z zasadami panującymi w firmie. Już od pierwszych dni w pracy ma przydzielonego opiekuna stażu, który jest dla niego wsparciem i mentorem – opowiada Mariusz.

Jak dodaje, sam jest najlepszym przykładem na to, że Leroy Merlin to firma, w której można się rozwijać, a ścieżka kariery pracownika zależy głównie od jego chęci i zaangażowania.

Wielu moich kolegów, zaczynających pracę jako doradcy klienta, obecnie pełni różne funkcje w firmie. Pracują jako: koordynatorzy, kierownicy, specjaliści produktowi czy kontrolerzy zarządzania w wielu miastach w Polsce i nie tylko. Sam ukończyłem program rozwojowy „Akademia Orląt”, który otworzył przede mną nowe możliwości kariery w firmie – wyjaśnia.

Praca z misją
W Leroy Merlin wszyscy dzielimy się wiedzą i wynikami. To jak pracujemy i czujemy się jako pracownicy, wynika z naszych wspólnych wartości.
Praca w tej firmie daje wiele możliwości rozwoju. Tu inwestuje się w ludzi, bo przecież wszyscy jesteśmy jedną drużyną i pracujemy na nasz wspólny cel – podkreśla Piotr, Kierownik Działu Logistyki w Leroy Merlin w Jabłonnie. Sam do firmy dołączył w ubiegłym roku. – Zachęciły mnie wysoka pozycja firmy na rynku, stabilność zatrudnienia oraz możliwość rozwoju. Mieszkam na Tarchominie, więc znaczenie miała także odległość między pracą a domem. Więcej czasu dla siebie i rodziny to wartość, której nie da się przecenić. W swojej obecnej pracy lubię dynamikę. Wiele się dzieje i trzeba dostosowywać się do sytuacji. To sprawia, że się rozwijam, nie stoję w miejscu – dodaje Piotr.

Z kolei Mariusz najbardziej ceni sobie atmosferę, jaka panuje w drużynie Leroy Merlin.
Zespół, w którym pracuję tworzą ludzie, z którymi praca staje się przyjemnością. Wzajemna pomoc, życzliwość i chęć rozwoju powodują, że razem możemy osiągać bardzo ambitne cele – podkreśla Mariusz.

Jeśli męczą Cię długie dojazdy do pracy i chcesz zyskać czas dla siebie i rodziny, dołącz do zespołu Leroy Merlin w Jabłonnie. Otwarcie sklepu zaplanowano na wiosnę 2019 roku. Obecnie trwa rekrutacja na kasjerów, doradców klienta i magazynierów.
Wejdź na stronę www.kariera.leroymerlin.pl i zaaplikuj.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.