Nie żyje 57-latek pogryziony przez dwa rottweilery w Omięcinach

Prokuratura Rejonowa w Płońsku poinformowała o śmierci 57-letniego mężczyzny który 17 listopada został pogryziony przez dwa rottweilery na posesji w Omięcinach gm. Joniec w powiecie płońskim. Obecnie śledztwo prowadzone jest w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Jak poinformowała Prokuratura Rejonowa w Płońsku, mężczyzna zmarł 4 grudnia w szpitalu w Warszawie, gdzie w stanie ciężkim został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

57-latek zatrudniony był na posesji w Omięcinach do prac porządkowych. Pracę wykonywał od 2 tygodni. Na stale zameldowany był w gminie Serock. Psy które zaatakowały mężczyznę, został poddane obserwacji weterynaryjnej. Lekarz nie stwierdził żadnych chorób. Psy były też szczepione. Właścicielka psów nie została jeszcze przesłuchana. Śledztwo toczy się w sprawie a nie przeciwko osobie.

Mężczyzna przez ponad dwa tygodnie przeszedł szereg operacji ratujących życie. Na całym ciele miał rany szarpane. Najbardziej na dłoniach i głowie. Od początku jego stan określano jako krytyczny.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.