Nocne zwiedzanie Twierdzy Modlin z przewodnikiem

Już w piątek 31 maja o godzinie 21:00; widzimy się na uwielbianym przez Ciebie wydarzeniu jakim jest Twierdza Modlin – nocne zwiedzanie z przewodnikiem! Będzie to wyjątkowa okazja, aby poznać tajemnice tego niesamowitego miejsca po zmroku! Przewodnicy z chęcią opowiedzą Tobie ciekawe historie dotyczące Twierdzy oraz zdradzą sekrety związane z poszczególnymi obiektami znajdującymi się na jej terenie.

Przed rozpoczęciem wycieczki, należy zgłosić się do punktu „Muzeum Twierdzy Modlin” – w celu zeskanowania biletów. Skanowanie biletów rozpoczynamy od godziny 20:45.

Spotykamy się w Muzeum Twierdzy Modlin, ul. Gen. Bema 200C, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki. Z tego miejsca wraz z naszym przewodnikiem ruszymy w podróż, by poznać niezwykłą historię Twierdzy Modlin. W ramach tego wydarzenia będziesz miał okazję zobaczyć zabytki do których na co dzień nie ma dostępu, a tym bardziej o zmroku. Zapowiada się niezły dreszczyk emocji! Jeśli lubisz czuć adrenalinę, to ta wycieczka jest dla Ciebie idealna!

Całkowity koszt: 40zł/osoba! https://goingapp.pl/kup-bilety/twierdza-modlin-nocne-zwiedzanie-z-przewodnikiem-5

Trzeba jednak pamiętać, że liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona, dlatego warto się spieszyć i zarezerwować swoje miejsce już teraz. Nocne zwiedzanie Twierdzy Modlin to wyjątkowa okazja dla wszystkich, którzy chcą poznać historię tego miejsca w niecodzienny sposób. Nie przegap takiej okazji!

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego wydarzenia, jak i samego miejsca jakim jest Twierdza Modlin, zapraszamy na naszą stronę internetową: www.twierdzamodlin.com

Pamiętajcie o ciepłej odzieży, wygodnym obuwiu i latarkach. Będziemy chodzić po nierównościach, schodach i ciemnych pomieszczeniach w których łatwo się pobrudzić. Nie zakazujemy nie brać ze sobą Waszych pociech, natomiast uprzedzamy, że ta wycieczka nie jest dostosowana dla dzieci, ze względu na nierówne tereny i ciemności.

Zalecamy skorzystania z noclegu w Hotelu Royal Modlin, ul. Szpitalna 93, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki. Rezerwacja: 22 224 22 22

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.