Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nowa Mała Wieś: Zwłoki mężczyzny w stawie

W poniedziałek (10.08) policjanci ustalali okoliczności pozostawienia ubrania nad brzegiem stawu w Nowej Małej Wsi w gm. Leoncin. O pomoc w poszukiwaniach człowieka poproszono Straż Pożarną. Po paru minutach w akwenie ujawniono zwłoki mężczyzny.

Na miejsce ujawnienia ubrania skierowano załogi Policji oraz zastępy Straży Pożarnej. Do akcji zadysponowano również załogę nowodworskiego WOPR. Po paru minutach w stawie ujawniono zwłoki mężczyzny. Strażacy przetransportowali ciało do brzegu i przekazali policji. Ponieważ było to ewidentne utonięcie, odstąpiono od czynności medycznych.

O zdarzeniu poinformowano Prokuraturę Rejonową. Policjanci na miejscu wykonują czynności śledczo-dochodzeniowe.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.