Nowe połączenie Polonusa do Giżycka

Polonus, narodowy przewoźnik autokarowy i lider projektu Polonus Partner, poszerzył swoją ofertę połączeń dalekobieżnych o nową linię łączącą Warszawę z Giżyckiem, przez Łomżę, Ruciane-Nida oraz Mikołajki. Bilety na podróże od 12 kwietnia dostępne są na stronie www.pkspolonus.pl w promocyjnych, dynamicznych cenach zaczynających się już od 15 zł! Już 12 kwietnia rozpoczyna kursowanie nowa linia Polonus z Warszawy do Giżycka, przez Ostrów Mazowiecką, Łomżę, Kolno, Pisz, Ruciane-Nida, Uktę, Mikołajki, Ryn i Wilkasy.

Nowoczesne i komfortowe autokary narodowego przewoźnika ruszą z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia o godzinie 7:00 by dotrzeć do celu już o godzinie 12:32. Kurs powrotny do Warszawy będzie wyruszać z Giżycka o godzinie 14:10, aby o godzinie 19:45 dotrzeć do celu podróży.

W Warszawie oprócz Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia obowiązuje także przystanek ulokowany przy stacji metra Młociny. Stołeczne przystanki zapewniają możliwość wygodnej przesiadki do metra i dalszej podróży do dowolnego miejsca w mieście.

Przed sezonem wakacyjnym dokonujemy kolejnego wzmocnienia naszej oferty wprowadzając atrakcyjne połączenie na Mazury. W odpowiedzi na prośby naszych pasażerów postanowiliśmy otworzyć całoroczną linię łączącą Warszawę z niezwykle popularnym Giżyckiem. Na trasie mamy również wiele przepięknych miejscowości, takich jak Mikołajki, Ryn, Ukta, Wilkasy czy Ruciane-Nida. Jak zawsze startujemy z atrakcyjnymi cenami biletów zaczynającymi się już od 15 z! – mówi Maciej Acedański, Prezes Zarządu Polonus.

Polonus do obsługi nowego połączenia przeznaczy komfortowe i nowoczesne autokary marki Scania, wyposażone w klimatyzację, wygodne, rozkładane fotele czy gniazdka 230V. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu oraz usługi geolokalizacji. Warto się spieszyć z zakupem, ponieważ liczba biletów promocyjnych jest ograniczona i obowiązuje w wybrane dni.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.