Nowe radiowozy dla nowodworskich policjantów

Dzięki finansowemu wsparciu lokalnych samorządów, nowodworska policja otrzymała trzy nowe radiowozy. Dwa samochody oznakowane Kia Ceed i jeden cywilny Kia Venga. Jeden radiowóz oznakowany trafił do Komisariatu w Czosnowie, a drugi posłuży nowodworskiej drogówce. Cywilna Kia będzie w dyspozycji Zespołu Wspomagania nowodworskiej komendy.

Przystosowany do służby w policyjnych barwach samochód marki Kia Ceed wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 1, 6 litra, 6-biegową skrzynię biegów i klimatyzację. Pojazdy posiadają również szereg systemów bezpieczeństwa jazdy.
Nowe radiowozy oznakowane trafią do policjantów z Czosnowa oraz Wydziału Ruchu Drogowego nowodworskiej komendy. Samochód cywilny posłuży pracownikom Zespołu Wspomagania. Zakup radiowozów finansowo wsparły samorządy terytorialne: Starostwo Powiatowe, Urząd Miasta w Nowym Dworze Mazowieckim, Urząd Gminy w Zakroczymiu, Urząd Gminy w Czosnowie, Urząd Gminy w Leoncinie i Urząd Gminy w Pomiechówku.

Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Mazowieckim składa serdeczne podziękowania dla wszystkich przedstawicieli samorządów lokalnych za dotychczasową współpracę i wsparcie finansowe m.in. na zakup nowych radiowozów czy służby ponadnormatywne. Każde takie współdziałanie policji z samorządem ukierunkowane jest na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

KPP Nowy Dwór Maz

One thought on “Nowe radiowozy dla nowodworskich policjantów

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.