Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nowe Tablice Informacyjne

Nowe tablice informacyjne stanęły na dwóch nowodworskich Osiedlach. O wymianę starych nośników wnioskowały Zarząd Osiedla Młodych oraz Zarząd Osiedla Modlin Twierdza.

Nowe tablice stanęły w miejscach starych tablic. W Twierdzy Modlin zamontowano je przy ul. 29 Listopada, na skrzyżowaniu ulic Bema i Malewicza oraz za klubem GKO. Na Osiedlu Młodych wymieniono starą tablicę znajdującą się przy wjeździe na osiedle od strony stacji BP. Nowa gablota stanęła też na Osiedlu Dębinka.
Zadowolenia z zamontowania nowych tablic nie kryje Jacek Borkowski – przewodniczący Zarządu Osiedla nr 6 w Modlinie Twierdzy. „Teraz będzie można przekazać informacje ważne dla mieszkańców na nowych tablicach” – mówi.
Łącznie w obu dzielnicach wymieniono 5 tablic. Koszty, w kwocie  4.354,20 pokrył Urząd Miejski.

autor: UM. ; foto: Nowodworski24.pl

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.