Nowoczesne funkcje zmywarek, które ułatwią Ci życie

Nowoczesne zmywarki znacznie ułatwiają nam codzienne życie, eliminując konieczność ręcznego mycia naczyń. Stawiając na produkowane współcześnie modele, możesz liczyć na rozmaite funkcje, przez co cały proces zmywania jest jeszcze bardziej efektywny i komfortowy. Sprawdźmy, które z zaawansowanych technologicznie opcji wpływają na funkcjonalność zmywarek i jeszcze bardziej skłaniają do ich zakupu! 

Pojemne szuflady to podstawa 
Zacznijmy od budowy nowoczesnych zmywarek – niektórzy producenci, np. Electrolux, coraz częściej korzystają z pojemnych szuflad, takich jak MaxiFlex, które znacznie podnoszą komfort użytkowników. Są nie tylko bardzo pojemne, umożliwiając bezproblemowe umieszczenie  w zmywarce wielu naczyń i sztućców, ale także wyposażono je w ruchome przegródki, co pozwala załadować do wnętrza urządzenia również wyposażenie o różnych kształtach i wymiarach. 

W wielu modelach zastosowano również pomysłowe rozwiązania związane z wkładaniem i wyciąganiem naczyń – mowa tu choćby o technologiach, dzięki którym kosze samoczynnie unoszą się na odpowiednią wysokość. 

Skuteczne zmywanie, dzięki specjalnemu systemowi spryskiwania 
Jeżeli inwestujesz w zmywarkę, powinieneś wybrać taką, która zapewni Ci skuteczne mycie naczyń. Jest to możliwe dzięki nowoczesnym technologiom spryskiwania, takim jak SatelliteClean, w których ciągle zmienia się kąt spryskiwania wodą. Dzięki temu Twoje kuchenne wyposażenie lśni czystością i pozbawione jest wszelkiego rodzaju zabrudzeń. 
Bardzo przydatny okazać się może również specjalny wskaźnik informujący o tym, ile czasu pozostało do końca zmywania. Przykładem jest TimeBeam, dzięki któremu nie trzeba zgadywać, jak długo jeszcze będzie pracowała zmywarka, na podłodze bowiem wyświetla się pozostały czas zmywania. 

Jeszcze lepsze suszenie 
Wiele innowacyjnych zmywarek posiada technologie wykorzystujące naturalny przepływ powietrza w końcowej fazie pracy urządzenia. Przykładem jest AirDry – funkcja, dzięki której suszenie jest trzy razy skuteczniejsze niż w tradycyjnych rozwiązaniach. To znaczna oszczędność czasu, energii i jeszcze większy komfort w kuchni. 
Zdalne sterowanie zmywarką? To możliwe! 

Na koniec coś, co jest w dzisiejszych czasach bardzo pożądane przez użytkowników, a więc zdalne sterowanie. Wiele modeli zmywarek marki Electrolux współpracuje z aplikacją na telefon posiadającą mnóstwo przydatnych funkcji. Nie tylko będziesz mógł sterować za jej pomocą swoim kuchennym urządzeniem, ale również aplikacja poinformuje Cię o konieczności przeprowadzenia konserwacji sprzętu, a nawet o braku soli czy nabłyszczacza. Co więcej, dzięki niej ustawisz wybrane programy, opóźnisz start pracy albo dowiesz się, jak bardzo ekonomiczny jest dany tryb. 

Dzięki temu zmywarka do naczyń zapewni Ci jeszcze większy komfort w kuchni i będzie pracować efektywniej, co przełoży się na czystość Twoich naczyń. Polecamy zakup urządzeń wyposażonych w nowoczesne funkcje – z pewnością znajdziesz wśród nich takie, które będą w stu procentach dopasowane do Twoich potrzeb i posiadanej przez Ciebie kuchni. 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.