Poszukiwany 16-latek uciekał z narkotykami na rowerze

Wczoraj rano policjanci Wydziału Prewencji zatrzymali poszukiwanego nieletniego. Podczas interwencji ujawnili przy nim środki odurzające. 16- latek trafił już do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. O jego dalszym losie zdecyduje teraz Sąd Rodzinny.

9 czerwca 2022 r. o godz. 8:30, policjanci nowodworskiej prewencji podczas patrolu zauważyli jadącego ul. Morawicza 16- latka. Posiadali informację, że chłopak jest poszukiwany, zgodnie z nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim. Nowodworzanin na widok policjantów gwałtownie przyspieszył i zjechał pod wiadukt przy stacji PKP, a następnie w kierunku Nowodworzanki. W pewnym momencie porzucił rower i dalej kontynuował ucieczkę pieszo. Nie miał jednak żadnych szans i za chwilę był już w rękach mundurowych.

Podczas legitymowania policjanci ujawnili przy nim torebkę strunową, z zawartością suszu roślinnego. Badanie narkotesterem wykazało, że to marihuana. Nieletni najpierw trafił do nowodworskiej komendy, a następnie po wykonaniu czynności do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. O jego dalszym losie zdecyduje teraz Sąd Rodzinny i Nieletnich.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.