Nowodworscy policjanci grali z WOŚP

O bezpieczeństwo wolontariuszy i spokojny przebieg 32 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie powiatu nowodworskiego dbają policjanci. W tym dniu odbywają się liczne imprezy, wydarzenia artystyczne oraz bieg charytatywny ulicami Zakroczymia.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim dbają o spokojny przebieg 32 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie naszego powiatu. Tego dnia mundurowi czuwają nad bezpieczeństwem wolontariuszy, kwestujących i osób uczestniczących w tym wydarzeniu. Nowodworski dyżurny asp. szt. Andrzej Witkowski przekazał na ten cel voucher, który obejmuje przejażdżkę po powiecie nowodworskim należącym do niego motocyklem, a sam tego dnia jest wolontariuszem WOŚP. Natomiast funkcjonariuszka z Posterunku Policji w Zakroczymiu post. Monika Jarczewska wzięła udział w biegu charytatywnym, który odbył się w Zakroczymiu.

Nowodworscy policjanci są zaangażowani we wszystkie przedsięwzięcia związane z WOŚP, dbając o bezpieczny przebieg imprez, biegów i odbywających się wydarzeń.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.