Służby ratunkowe zagrały z WOŚP. Nowodworski Sztab z Policją i Strażą Pożarną

W niedzielę (28.01) podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Nowym Dworze Mazowieckim na dziedzińcu Nowodworskiego Ośrodka Kultury zorganizowano pokaz psów ratowniczych z OSP Ratownictwo Wodne oraz pokar ratownictwa technicznego w wykonaniu strażaków z JRG w Nowym Dworze Mazowieckim.

Druhowie z OSP Ratownictwo Wodne zaprezentowali psy wykorzystywane do poszukiwań ludzi zaginionych oraz psa do pracy na gruzowisku. Nad zebranymi latał dron, który jest dużym ułatwieniem w akcji poszukiwawczej. Po druhach z Modlina Twierdzy, pokaz ratownictwa technicznego zaprezentowali strażacy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Nowym Dworze Mazowieckim. Nad bezpieczeństwem kwestujących i uczestników finału czuwali funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji.

W budynku Nowodworskiego Ośrodka Kultury, można było odwiedzić również stoisko druhów z OSP Ratownictwo Wodne, którzy uczyli udzielać pierwszą pomoc oraz jak reagować w takich sytuacjach.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.