Nowodworski: Jeden dzień – trzy wypadki

Wczoraj w ciągu kilku godzin policjanci drogówki wzywani byli do trzech groźnych zdarzeń. Po 10.00 na drodze nr 62 w Nowym Dworze Mazowieckim, kierowca cysterny wpadł do rowu. Natomiast po 14.00 w Augustówku, gm. Czosnów, kierowca osobowego mercedesa uderzył w drzewo. 29-letni mężczyzna trafił do szpitala. Do kolejnego zdarzenia doszło na nowodworskiej obwodnicy po 16.00. Tam doszło do zderzenia busa z rowerzystą. Cyklista został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Wczoraj na drodze 62, 53-letni kierowca cysterny do przewozu mąki, na łuku drogi, prawdopodobnie chcąc uniknąć zderzenia z nieznanym zwierzęciem, zjechał do przydrożnego rowu uderzając jednocześnie w znak drogowy. Na szczęcie nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu. 53-latek był trzeźwy.

Niestety mniej szczęścia miał kierowca osobowego mercedesa. 29-letni mężczyzna w Augustówku, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych, zjechał na lewe pobocze i uderzył w drzewo. Kierowca z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Był trzeźwy.

Również 64-letni rowerzysta, który ucierpiał w zderzeniu z mercedesem benz trafił pod opiekę lekarzy. Oba pojazdy jechały w jednym kierunku na nowodworskiej obwodnicy (droga 630). 26-letni kierowca samochodu był trzeźwy.

Aktualnie policjanci będą wyjaśniać okoliczności tych zdarzeń drogowych.

Jednocześnie apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę. „Kierowco miej oczy szeroko otwarte i zdejmij nogę z gazu.”

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.