Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nowodworski: Podsumowanie „Znicz 2015”

Od 30 października do 02 listopada funkcjonariusze nowodworskiej komendy prowadzili działania „Znicz 2015”. Policjantów wspierali Strażnicy Miejscy. Prowadzone działania miały na celu czuwać nad bezpieczeństwem mieszkańców oraz podróżujących. W tym czasie mundurowi odnotowali 10 niegroźnych kolizji (6-2014r.) i zatrzymali 8 nietrzeźwych kierujących (8- 2014r.) . Cieszy fakt, że w tym okresie nie doszło do żadnych wypadków, a co za tym idzie nikt nie ucierpiał.

Funkcjonariusze obecni byli na ulicach miast, wsi i innych drogach. Podczas patrolu czuwali nad bezpieczeństwem mieszkańców oraz podróżnych. W czasie kontroli zwracali szczególną uwagę na prędkość, z jaką poruszali się kierowcy. Sprawdzali ich trzeźwość, stan techniczny pojazdów i sposób przewożenia dzieci.

Mundurowi zanotowali 10 niegroźnych kolizji. Podczas kontroli drogowych zatrzymano 8 nietrzeźwych kierujących. Rekordzistą okazał się 55-letni mieszkaniec naszego powiatu, który kierował osobowym fordem, mając w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Kierowca został zatrzymany przez policjantów WRD w Wójtostwie gm. Pomiechówek, 1 listopada po godzinie 11.00. Ponadto mężczyzna podczas manewru omijania zderzył się z kierującym osobowym volvo. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i spowodowanie kolizji drogowej. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

KPP Nowy Dwór Maz

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.